Služby

Odhad nemovitosti zdarma

Ceny nemovitostí se stále vyvíjí. Při úvahách o prodeji nebo zvažování nabídky nemovitosti, která Vám padla do oka, je důležité mít nezávislý pohled na cenu. Vyplňte krátký online dotazník a získejte nacenění sestavené na základě našich zkušeností, cenových map, statistik z realizovaných obchodů, aktuální situace na trhu a lokality.

Financování

Díky partnerské společnosti ČESKÁ HYPOTEČNÍ financování bydlení, s.r.o. máme know-how hypotečních specialistů a jsme připraveni vyřešit i financování nemovitosti.

Najdeme nejlepší řešení přesně pro Váš konkrétní případ. Sepíšeme žádost o úvěr, zajistíme odhad nemovitosti a budeme Vám osobně k dispozici při jednáních v bance.

Homestaging

Spolupracujeme se specialisty, kteří dokáží Vaši nemovitost upravit tak, aby zaujala na první pohled.

Homestaging je pro dokonalou a profesionální prezentaci nemovitosti nesmírně důležitý a díky odosobnění, úklidu a vytažení předností nemovitosti přilákáte více zájemců a získáte nejvyšší možnou cenu.

Půdorys nemovitosti

Dispozice nemovitosti hraje při rozhodování kupujících velmi důležitou roli. Prezentaci nemovitosti doplníme o přesný 3D nebo 2D plánek, aby si mohl kupující udělat o nemovitosti jasnou představu.

Vizualizace včetně vybavení je u profesionální prezentace nemovitosti standardem a pomáhá zájemcům rozpoznat, zda je Vaše nemovitost pro ně tím pravým.

Video prohlídka vč. záběrů z dronu

Profesionálně natočené video se záběry z dronu, které zachytí i okolí nemovitosti, je skvělým způsobem, jak ukázat nemovitost v nejlepším světle. Video doplněné záběry z ptačí perspektivy je skvělé pro prezentaci rodinných domů nebo rekreačních objektů.

Díky videu podpoříte představivost kupujících a obrátíte jeho emoce pozitivním směrem. Navíc díky videu umožníte prohlídku nemovitosti i lidem, pro které by bylo problematické přijet osobně. Navíc videoformát zvyšuje prestiž Vaší nabídky.

3D scan nemovitosti

Virtuální prohlídka nemovitosti završuje možnosti, jak nemovitost prezentovat online. Matterport dokáže nemovitost zmapovat včetně přesných dispozic a kupující nepotřebují žádný speciální software - jednoduše si nemovitost projdou na svém počítači, tabletu nebo v mobilu.

360stupňová prohlídka nemovitosti sice nenahradí tu osobní, ale kupující si může nechat ukázat rozměry konkrétních částí nemovitosti, můžete mu do prohlídky přidat body s popisem nebo další fotografie vč. exteriéru. Pro nemovitosti s atypickým půdorysem nebo větší nemovitosti pomůže celý 3D model pochopit lépe dispozice a rozložení.

Předání nemovitosti, přepis energií, stěhování

Asistence při předání nemovitosti, převody na katastru a další servis týkající se převodu všech energií případně pomoc se zajištěním stěhování pro nás nejsou problém.

Domluvte si s námi schůzku nebo se neváhejte zeptat na cokoliv, co Vás k našim službám zajímá

*
*
*
*
fname: fullname: lname: phone: email: