Staňte se součástí ČESKÁ HYPOTEČNÍ reality

Aktuálně hledáme

Kariéra

Realitní makléř

Pokud Vás realitní zprostředkování vždy lákalo a rádi byste se v tomto oboru realizovali, pomůžeme Vám stát se certifikovaným realitním makléřem. Zázemí a know-how GEPARD REALITY Vám je díky naší spolupráci plně k dispozici.

Požadujeme minimální SŠ vzdělání a trestní bezúhonnost, praxe je velkou výhodou, ale není podmínkou. Pro vykonávání činnosti je potřeba mít licenci.

Podpora realitního makléře

Každý úspěšný realitní makléř dříve nebo později potřebuje asistenci v řadě neobchodních činností, jako je například příprava podkladů, marketing, předání nemovitostí, přepisy energií, plánování schůzek, vyřizování korespondence. Pokud Vás baví reality, ale necítí se dobře na obchodních pozicích, je práce podpory realitního makléře vhodná právě pro Vás.

Požadujeme minimální SŠ vzdělání a trestní bezúhonnost, praxe je velkou výhodou, ale není podmínkou.

Doporučitel

Za doporučení klienta, který prodá nemovitost prostřednictvím ČESKÁ HYPOTEČNÍ reality získáte provizi až 20 % z realizované provize realitního makléře. Například při ceně bytu 6 milionů korun, je provize makléře 300 tisíc, ze kterých můžete získat 60 tisíc korun. Stačí se jednoduše registrovat v aplikaci, přes kterou budete doporučení zadávat.

Pojďme se sejít

Nic neriskujete, máte možnost se předem seznámit se všemi podmínkami spolupráce. Je to Vaše šance, jak předběhnout konkurenci a zjednodušit si podnikání v realitách. Máme několik moností spolupráce.

Stačí vyplnit formulář. Pošleme Vám informace o firmě. Dohodneme si čas a místo setkání.

*
*
*
*
fname: fullname: